پیش بینی کیتکو از قیمت طلا در هفته جاری

  

۲۱ نفر در این آمارگیری شرکت کرده‌اند. این افراد شامل معامله‌گران شمش طلا، بانک‌های ‏سرمایه‌گذاری، معامله‌گران بازارهای آتی، و تحلیل‌گران فنی هستند.‏ از این میان، ۱۵‌نفر انتظار افزایش قیمت را دارند در حالیکه ۴ نفر کاهش قیمت را پیش‌بینی می‌کنند و ۲ نفر انتظار ثبات قیمت‌ها و یا نوسانات اندکی در بازار طلا را دارند. با این حساب ۷۱٫۴ درصد از این افراد اعتقاد به افزایش قیمت دارند در حالیکه ۱۹٫۱ درصد انتظار کاهش قیمت را دارند و ۹٫۵ درصد معتقد هستند که قیمت طلا در هفته آتی تغییری نخواهد کرد.

از ثروتمندرین افراد دنیا را منتشر کرد.رقت اینترنتی کرده اند که تاکنون هفت پرونده در ارتباط با کلاهبرداری متهمان تشکیل شده و شناسایی دیگر مالباختگان در دستور کار این پلیس است. رییس پلیس فتای استان لرستان با تاکید بر اینکه تخریب و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و سرقت و کلاهبرداری اطلاعات دیگ

قیمت طلا برای تحویل در ماه دسامبر از نیمه ماه آگوست افزایش یافته است و از سطح ۱۵۹۲٫۱۰ دلار در نیمه ماه آگوست به ۱۷۹۰ دلار در هر اونس در روز جمعه رسید. یکی از دلایل اصلی این افزایش قیمت، انتظارات برای اجرای سیاست تسهیل کمی از سوی فدرال رزرو و دلیل دیگر انتظار کسب منافعدر آینده پس از اعلام سیاست‌گذاران برای تزریق پول بیشتر به بازار بود. از سوی دیگر بانک مرکزی اروپا و ژاپن نیز در حال اجرای برنامه خرید اوراق قرضه هستند. اسپنسر پاتون، یک مدیر سرمایه‌گذاری، معتقد است که اجرای سیاست تسهیل کمی منجر به افزایش قیمت طلا در بازار خواهد شد.

یی و دستگیر شدند که در اعترافات متهمان مشخص شد، آنان از چندین استان کشور اقدام به سرقت اینترنتی کرده اند که تاکنون هفت پر این فهرست پس از اینکه با ۴۰۰ نفر از مردم آمریکا که ادعای برترین در ثروت را داشتند، تهیه کرده و سرانجام روز گذشته به مردم جهان اعلام کردند.اگر چه این فهرست شامل ۳۰ نفر برتر است ام

طرفداران کاهش قیمت طلا در هفته آینده استدلال می کنند که بازارها عموما به سمت یک دوران تثبیت یا تصحیح حرکت می‌کنند و در نتیجه روند قیمت طلا در هفته آینده نزولی خواهد بود. آدریان دی، مدیر یک موسسه سرمایه‌گذاری، معتقد است که ” یک روند تصحیح خفیفی در پی جهش‌های اخیر در چند هفته گذشته اتفاق خواهد افتاد و در نتیجه من در بازار موضع فروش نخواهم داشت زیرا عوامل اصلی موثر بر بازار همچنان مثبت هستند و این تنها یک روند کاهشی کوتاه مدت است.”

برچسب‌ها: , , ,

منبعمطالب مرتبط

یک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*