دیوید بکهام از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

  

دیوید بکهام, خداحافظی دیوید بکهام

حبوس شدگان که یک زن و پنج مرد ند، گفت: از میان محبوس شدگان که یک زن و پنج مرد بودند، یک زن و ۲ مرد دیگر دچار آق در ۵۰ درصد موارد به این عمل نیاز پیدا می‌کنند. . . . هتل نوروزی و تور نوروزی با ۵۰ درصد تخفیف ویژه کلیک کنید قرعه کشکلیک کنید قرعه کشی ۵۰۰ میلیون تومانی کلیک کنید نوشته شده توسط سهیل در تا

دیوید بکام کفش ها را آویخت/ پایان شماره ۷ رویایی

دیوید بکام با پایان لاشامپیونه از فوتبال خداحافظی می کند.

ها (سلول های سازنده استخوان) را متوقف می کند.فراموش نشود که الکل می تواند موجب اختلالاتی در حفظ تعادل فرد شود که به ویژه در افراد مسن موجب شکستگی استخوان ها می شود. . . . هتل نوروزی و تور نوروزی با ۵۰ درصد تخفیف ویژه کلیک کنید قرعه کشی ۵۰۰ میلیون تومانی کلیک کنید نوشته شده توسط سهیل در تاریخ :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ سخنگوی دیوید بکام دقایقی قبل از بازنشستگی ستاره انگلیسی خبر داد و گفت:در پایان بازی های لاشامپیونه ٰ دیوید بکام هم کفش هایش را کنار می گذارد و دیگر در فوتبال حرفه ای بازی نمی کند.

ستاره ۳۸ ساله انگلیسی که ۵ ماه قبل به تیم پاریسن ژرمن پیوسته بود بعد از حضور در این تیم فرانسوی به این نتیجه رسید که به پایان خط رسیده و تصمیم به خداحافظی گرفته است. آخرین فصل حضور او در فوتبال حرفه ای مصادف شده با آخرین سال حضور سر الکس فرگوسن به عنوان مربی در فوتبال.

ی رود.پزشکان مصرف روزانه چهل و شش گرم پروتئین را برای زنان و پنجاه و شش گرم برای مردان توصیه کرده اند.اما برای سلامت استخوان ها و متعادل نگاه داشتن سطح اسیدی و قلیایی ، باید از میوه ها ، سبزیجات و غلات استفاده کرد. برای سلامت بهتر استخوان ها باید به ازای هر یکصد گرم گوشت ، پانصد گرم سبزیجات یا میوه

بکام که با پیراهن شماره ۷ منچستر یونایتد پدیده شد و به تجاری ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا بدل گشت ٰ حالا در شرایطی که خیلی از سال های خوب فوتبالش را به دلیل قراردادهای تجاری اش از دست داد ٰ تصمیم گرفته تا دیگر بازی نکند و به دنبال فصل جدیدی از زندگی ورزشی اش باشد.

او که قرارداد امسالش با پاریسن ژرمن را به امور خیریه اختصاص داده بود یکی از محبوب ترین ستاره های تریخ فوتبال دنیاست. اگرچه انگلیسی ها از او خاطرات تلخی به دلیل رفارهای بچگانه اش در فوتبال ملی شان دارند .

سخنگوی دیوید بکام خبر جدایی او از فوتبال را دقایقی قبل به خبرگزاری فرانسه داده تا این خبر در صدر اخبار دنیا قرار بگیرد./خبرآنلاین

.

.

.

هتل نوروزی و تور نوروزی با ۵۰ درصد تخفیف ویژه کلیک کنید

قرعه کشی ۵۰۰ میلیون تومانی کلیک کنید

منبعیک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*