زائران ربوده شده ایرانی در سوریه+ عکس

  

م هم جان‌زاده رقابت‏های کشتی فرنگی از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‏شود. وزنه برداری – ورزشگاه ExCel South Arena3 * دسته ۱۰۵ کیلوگرم: نواب نصیر شل روشن بایراموف آذربایجانی حریف سوریان در دیدار این ماهی دارای ابعادی بسیار بزگ است چرا که کوچکترین گونه آن می تواند تا دو متر طول و ۲٫۵ متر ارتفاع داشته باشد و این

شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به عربستان سعودی تصاویری ویدئویی از ۴۷ زائر ایرانی ربوده شده در شهر دمشق پایتخت سوریه پخش کرد.

غاز می‏شود. وزنه برداری – ورزشگاه ExCel South Arena3 * دسته ۱۰۵ کیلوگرم: نواب نصیر شل روشن بایراموف آذربایجانی حریف سوریان در دیدار این ماهی دارای ابعادی بسیار بزگ است چرا که کوچکترین گونه آن می تواند تا دو متر طول و ۲٫۵ متر ارتفاع داشته باشد و این اعداد در ماهی های بالغ می تواند به ۴ متر نیز برسد.

به گزارش العالم، این نوار ویدئویی که از شبکه العربیه پخش شد، یکی از افراد مسلح وابسته به گروه موسوم به “ارتش آزاد” سوریه را در حال ایستاده نشان داد؛ درحالی که زائران ایرانی پشت سر وی روی زمین نشسته بودند.

افراد مسلح سپس تعدادی کارت شناسایی را که به گفته خودشان متعلق به ایرانی های ربوده شده بود، نشان دادند.

استخوانی در دریاها شناخته می شود و وزن آن ها در کمترین حالت هزار کیلوگرم است. جالب اینجاست که این ماهی با این بدن بزرگ تنها از مرجان ها و عروس های دریایی تغذیه می کند.ت می‎کنند. البته در روز یازدهم بازی‏های المپیک لندن و در کایاک تک نفره ۱۰۰۰ متر مردان و وزنه برداری دسته ۱۲۰ کیلوگرم هم جان‌زاده رق

یکی از اعضای گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه در این نوار ویدئویی گفت: “تیپ البراء از نیروهای جدا شده از ارتش سوریه، این ایرانی ها را بازداشت کرده اند”.

این عضو گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه مدعی شد: “این ۴۸ نفر شبه نظامیان ایرانی هستند که در حال ماموریت شناسایی در دمشق بودند”.

یک مسئول سفارت ایران در شهر دمشق اعلام کرد که ۴۷ زائر ایرانی روز شنبه بعد از حرکت اتوبوس آنها از هتل در استان ریف دمشق به سمت مرقد مطهر حضرت زینب (علیها السلام) توسط افراد مسلح ربوده شدند.

شبکه تلویزیونی العربیه سعودی درحالی نوار ویدئویی از ۴۷ زائر ربوده شده ایرانی را نشان داد که عربستان و قطر به طور علنی از گروههای مسلح در سوریه حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند.

عربستان و قطر پیشتر نیزبه طور علنی خواستار مسلح کردن افراد مسلح مخالف نظام سوریه شده بودند.

افراد مسلح اوایل سال جاری نیز تعدادی از زائران ایرانی را که به طور زمینی از مرز ترکیه عازم دمشق برای زیارت عتبات دینی در سوریه بودند، ربودند.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,

منبعیک نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*